Series
Ratings
241- The Genius Paik Season 3Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
GokusenRated ★ 4.0- 명탐정 코난 15기 스페셜 명인전Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0