Series
Ratings
10- Poker FaceRated ★ 4.0
- FlackRated ★ 4.0
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- Seduced: Inside the NXIVM CultRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0