Series
Ratings
16- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- I Am SoloRated ★ 1.0
NCISRated ★ 5.0- Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0- In Time With YouRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0