Series
Ratings
11
Fruits BasketRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
KatanagatariRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Please Save My EarthRated ★ 4.5