Titles you rated
AnnaRated ★ 4.5- CelebrityRated ★ 1.5
- The FabulousRated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5

Once AgainRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5- Taste of Mister TrotRated ★ 1.5
- Mr. TrotRated ★ 4.5
Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 0.5
Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0