Series
Ratings
63- Hyper KnifeRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- SennaRated ★ 4.0
- No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
- The Legend of HeroesRated ★ 4.0
- Doctor ChaRated ★ 3.5
- BloodhoundsRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- The 8 ShowRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 3.5