Series
Ratings
18- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- First LoveRated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0