Series
Ratings
310- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Hyper KnifeRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- The Midnight Romance in HagwonRated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 0.5
- Say You Love MeRated ★ 5.0
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
- Singles' InfernoRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
- Death's GameRated ★ 5.0
- One Day OffRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5- Doona!Rated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 4.5
- CelebrityRated ★ 4.0

Recipe for FarewellRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Summer StrikeRated ★ 5.0