Series
Ratings
21- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5