Titles you rated
- Daniel Sloss: Live ShowsRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5- Rules of LoveRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0