Series
Ratings
46
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5

Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 2.5