Movies
Ratings
1453
SolaceRated ★ 4.0
Those Who Wish Me DeadRated ★ 3.0
The MarksmanRated ★ 2.5
WarfareRated ★ 2.5
Black Phone 2Rated ★ 4.0
Until DawnRated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
CaptivityRated ★ 2.5- CobwebRated ★ 2.5
- I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 2.5- MiraRated ★ 1.5
- War MachineRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's Sky UtopiaRated ★ 3.0- NarvikRated ★ 2.0
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 3.5
Yakin Jiken The Convenience StoreRated ★ 2.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Madame WebRated ★ 3.5