Series
Ratings
192
Falling Skies Season 1Rated ★ 1.5- TasuketsuRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Evil Season 1Rated ★ 2.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- From Season 2Rated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5- From Season 1Rated ★ 3.5
- October FactionRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
In/SpectreRated ★ 4.0
In/SpectreRated ★ 4.0- V-WarsRated ★ 3.0
- SlasherRated ★ 3.0