Series
Ratings
34
StrangerRated ★ 4.0- The Good DetectiveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
- Youn's KitchenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0