Movies
Ratings
39
FocusRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0