Titles you rated
ProposeRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0- GhostRated ★ 4.0
Hello, God!Rated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5- HotelierRated ★ 5.0
- School Season 1Rated ★ 4.0
- Honest LivingRated ★ 4.0
- Six SiblingsRated ★ 4.0
BossRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0