Series
Ratings
33- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0