Movies
Ratings
1154- Once We Were UsRated ★ 2.5
- The King's WardenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0- BargainRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.5- The Great FloodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Mission: CrossRated ★ 2.0

AftersunRated ★ 4.0