Titles you rated
- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0- The 8 ShowRated ★ 1.0
- A Dance From AfarRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5