Movies
Ratings
378
Long Live the KingRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 5.0- Private EyeRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
MarionetteRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 5.0- ContainmentRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 5.0
Snatch UpRated ★ 3.0- Master KIMsRated ★ 3.0
DerailedRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 5.0- Martial Arts Detective : ChinatownRated ★ 2.5
- Granny's Got TalentRated ★ 5.0

ObsessedRated ★ 5.0