Titles you rated
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5- Phantom Singer 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5- No Bad DaysRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5