Series
Ratings
82
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Be ArrogantRated ★ 4.5
Vampire DetectiveRated ★ 4.0
My First TimeRated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0