Series
Ratings
92
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- KkangsooniRated ★ 3.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 3.0- Twenty Years OldRated ★ 4.0

Miss RipleyRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0