Titles you rated

Oh! Boarding HouseRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0