Series
Ratings
113
American Horror StoryRated ★ 3.5- BootsRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- LookingRated ★ 4.5
- LookingRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
- Street Man FighterRated ★ 3.0
- Street Woman FighterRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0