Series
Ratings
72
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0