Series
Ratings
117
Something in the RainRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.5

WhisperRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5