Series
Ratings
80
Band of SistersRated ★ 4.5
Man to ManRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.5- Over the RainbowRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5

Scent of a WomanRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0