Series
Ratings
56
Bad GuysRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0