Series
Ratings
393- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Nanba MG5Rated ★ 4.0- Miss KingRated ★ 3.5
- 공양간의 셰프들Rated ★ 4.5
The StrainRated ★ 4.0- Wonder ManRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- The ManipulatedRated ★ 2.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.5
- Shin's ProjectRated ★ 3.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Fear NewspaperRated ★ 3.0- TwelveRated ★ 0.5
- AemaRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 5.0
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Tokyo Kaiki SakeRated ★ 2.5