Series
Ratings
71- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Shooting StarsRated ★ 5.0
- Street Woman FighterRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0