Series
Ratings
133
Sharp1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
My First TimeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0