Series
Ratings
110- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 3.0
School 2Rated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 3.0
Precious FamilyRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0