Titles you rated
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Delicious GuysRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0