Series
Ratings
54
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- The Get DownRated ★ 3.5
- The Get DownRated ★ 3.5
- SANCTUARYRated ★ 3.5
- The BequeathedRated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChiikawaRated ★ 3.5- My DaemonRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5