Series
Ratings
23
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0