Series
Ratings
52
Be MelodramaticRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0

I Live AloneRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0