Movies
Ratings
122
EnchantedRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Officer of the YearRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 4.5- The Suicide ForecastRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 4.0
FrankRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5