Series
Ratings
61- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0- What Comes After LoveRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Behind Your TouchRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Doctor ChaRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5- My DearestRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0