Series
Ratings
25
Skam France Season 1Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0- Skam France Season 5Rated ★ 4.5
- Skam France Season 6Rated ★ 5.0
- My NameRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.5- Sugar Rush Season 1Rated ★ 4.0
- Nailed It! Holiday!Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- American VandalRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5