Movies
Ratings
59
ZootopiaRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.5
King KongRated ★ 1.0
The Grapes of WrathRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 3.5- Marrying the MafiaRated ★ 3.0