Series
Ratings
35
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 1.5