Series
Ratings
39
GoblinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Nonstop 1Rated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Loving YouRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5