Series
Ratings
265- LudwigRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
FLCLRated ★ 4.5
Buddy DaddiesRated ★ 2.0
Silver SpoonRated ★ 3.5- Light of My LionRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0