Series
Ratings
72- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
Powerpuff GirlRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- White ChristmasRated ★ 4.0