Series
Ratings
96
Men on a MissionRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- Over the RainbowRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Dear HeavenRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0