Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 3.0
- The World of LoveRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- His Three DaughtersRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 2.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
LucaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5