Series
Ratings
113
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Low LifeRated ★ 3.5