Series
Ratings
39
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
The Bride of HabaekRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0

My PrincessRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0