Movies
Ratings
662
Project Hail MaryRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 2.5
- HumintRated ★ 2.5
- The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The People UpstairsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
- BargainRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0